Prijatelji Životinja Bosne i Hercegovine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijatelji Životinja Bosne i Hercegovine

Mi smo tu da se borimo za dobrobit i prava životinja u Bosni i Hercegovini
 
HomePortailGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kucici spaseni sa Otoke od sutanja djece HITNO traze dom!

Go down 
AutorPoruka
bekac

bekac


Broj komentara : 5
Age : 39
Registration date : 2008-08-24

Kucici spaseni sa Otoke od sutanja djece HITNO traze dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Kucici spaseni sa Otoke od sutanja djece HITNO traze dom!   Kucici spaseni sa Otoke od sutanja djece HITNO traze dom! Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 2:08 pm

Tri kucica sa Otoke su sinoc spasena. Bilo ih je 10, 3 su prezivjela izivljavanje djece. Djeca su ih sutala, kupala, sta sve ne:( Kod mene su privremeno i mogu biti do utorka, jer imam kunica i udomila sam jos jednog da ne zavrsi na cesti. Molim Vas pomozite mi da im nadjemo dom, ako ne stalan barem privremen od utorka. 2 su curice i 1 djecak:) Stari su samo 25dana, bili su kod veterinara dao im je tabletice za parazite i sredstvo protiv buha. Vakcinu ce primiti za 7dana, nisu mogli primiti jer su jako mali. Maze su velike, spavalice prave! Molim Vas pomozite mi da ih udomimo!

Kontakt broj cu dati svakom zainteresovanom na PP.
Na vrh Go down
bekac

bekac


Broj komentara : 5
Age : 39
Registration date : 2008-08-24

Kucici spaseni sa Otoke od sutanja djece HITNO traze dom! Empty
KomentarNaslov komentara: slika   Kucici spaseni sa Otoke od sutanja djece HITNO traze dom! Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 2:10 pm

Na vrh Go down
bekac

bekac


Broj komentara : 5
Age : 39
Registration date : 2008-08-24

Kucici spaseni sa Otoke od sutanja djece HITNO traze dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Udomljeni su:)   Kucici spaseni sa Otoke od sutanja djece HITNO traze dom! Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 3:09 pm

Na ovaj se forum izgleda niko ne javlja...

Samo da javim da su kucici sretno udomljeni:) 1 u Sarajevu, 1 u Maglaju i 1 u Tesnju:)

Hvala udomiteljima!!!
Na vrh Go down
Sponsored content





Kucici spaseni sa Otoke od sutanja djece HITNO traze dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici spaseni sa Otoke od sutanja djece HITNO traze dom!   Kucici spaseni sa Otoke od sutanja djece HITNO traze dom! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kucici spaseni sa Otoke od sutanja djece HITNO traze dom!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Prijatelji Životinja Bosne i Hercegovine :: o udruženju :: info-
Idi na: